MEANWELL HLG-150H-48A, venkovní nap.zdroj 48V,150W | MEAN WELL
MEANWELL HLG-150H-48A, venkovní nap.zdroj 48V,150W
Cena s DPH: včetně všech poplatků
Cena bez DPH:
Výrobce:MEAN WELL
Záruka:36
P/N:HLG-150H-48A
ks
Venkovní napájecí zdroj 48V 150W s IP65 ochranou. Charakteristika: • Univerzální vstup • Ochrana proti přetížení pomocí proudového omezení, automatické obnovení funkce • S ochranou proti zkratu, přetížení/přepětí • Vestavěný PFC obvod • Pro použití s LED osvětlením a dalšími aplikacemi • EN61000-3-2, Class C, EN55015, EN61347-1, EN61347-22 Technické specifikace: Typ napájecí zdroje: spínaný Druh napájecí zdroje: CV+CC Výkon: 153.6W Výstupní napětí: 43...53V DC, 48V DC Výstupní proud: 1.92...3.2A Napájecí napětí: 90...305V AC, 127...431V DC Stupeň krytí: IP65 Vnější rozměry: 68x228x38.8mm Ochrana: nárůst napětí, proti přehřátí, proti přetížení, proti zkratu Hmotnost: 1.15kg Pracovní teplota: -40...70°C Elektrické připojení: vodiče 300mm Počet výstupů: 1 Řada: HLG-150H Účinnost: 93% Vlastnosti zdrojů/měničů jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení Hmotnost brutto: 1154 g Doplňkové funkce: aktivní PFC nastavení výstupního proudu a napětí Bezpečnostní upozornění • Montáž průmyslových zdrojů je nutné provádět jen při vypnutém napájecím napětí a smí ji provádět pouze osoba s patřičnou elektrotechnickou kvalifikací v souladu s dotčenými předpisy. • Průmyslové napájecí zdroje jsou zařízeními I.třídy podle normy EN-60950, vždy musí být připojeny k energetické síti v které je jako ochrana proti úrazu elektrickým proudem použito uzemnění. • Jakékoliv zásahy do zdroje smí provádět pouze autorizovaný servis, v opačném případě zaniká záruka a výrobce ani dodavatel nezodpovídá za případné škody na majetku a zdraví takovým zdrojem způsobených. • Je nutné dodržet všechny výrobcem specifikované podmínky pro provoz (vstupní napětí, výkonové/proudové zatížení, relativní vlhkost bez kondenzace, teplotu, cirkulaci vzduchu pro chlazení, apod.)