MEANWELL GST90A48-P1M,stolní nap. zdroj 48V, 90W | MEAN WELL
MEANWELL GST90A48-P1M,stolní nap. zdroj 48V, 90W
Cena s DPH: včetně všech poplatků
Cena bez DPH:
Výrobce:MEAN WELL
Záruka:36
P/N:GST90A48-P1M
ks
Profesionální spínaný napájecí zdroj Mean Well s výstupním napětím 48V a výkonem 90W pro aktivní prvky s odpovídajícím napájecím rozsahem. Technické parametry: Typ zdroje: spínaný Výstupní napětí: 48V DC Max. výstupní proud: 1.87A Druh vývodu: 5,5/2,5 Výkon: 90W Druh krytu: stolní Napájecí napětí: 90...264V AC, 127...370V DC Druh napájecího zdroje: napěťový zdroj Vnější rozměry: 145 x 60 x 32mm Pracovní teplota: -30...70°C Ochrana: před přetížením, proti přepětí, protizkratové, proti přehřátí Shoda s normou: Energy efficiency Level VI Délka výstupní šňůry: 1.2m Provedení konektoru: přímý Obsah dodávky: pouze vlastní zdroj bez síťového kabelu (silové šňůry) Druh vstupního kontaktu: IEC C14 Účinnost: 91% Polarizace: plus uprostřed Stránky o produktu: https://www.meanwell-web.com/en-gb/ac-dc-industrial-desktop-adaptor-with-pfc-input-3-gst90