MEANWELL LRS-150-48, prům. napájecí zdroj 48V 150W | MEAN WELL
MEANWELL LRS-150-48, prům. napájecí zdroj 48V 150W
Cena s DPH: včetně všech poplatků
Cena bez DPH:
Výrobce:MEAN WELL
Záruka:36
P/N:LRS-150-48
ks
Průmyslový značkový modulový spínaný napájecí zdroj Mean Well s výstupním napětím 48V, výstupním výkonem 150W. Technické parametry: Typ zdroje spínaný Druh napájecího zdroje modulový Výkon 158.4W Výstupní napětí 48V DC, 43.2...52.8V DC Vnější rozměry 159 x 97 x 30mm Výstupní proud 3.3A Hmotnost 480g Počet výstupů 1 Montáž k vestavbě Pracovní teplota -30...70°C Napájecí napětí 85...132 / 170...264V AC, 240...370V DC Elektrické připojení svorkovnice Ochrana proti přetížení, proti přehřátí, nárůst napětí, proti zkratu Účinnost 90% Řada LRS-150 Druh krytu 241A Vlastnosti zdrojů/měničů: příkon bez zatížení <0,5 W rozsah výstupních napětí nastavovaný přepínačem jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení Další informace Hmotnost brutto: 0.42 kg Bezpečnostní upozornění: • Montáž průmyslových zdrojů je nutné provádět jen při vypnutém napájecím napětí a smí ji provádět pouze osoba s patřičnou elektrotechnickou kvalifikací v souladu s dotčenými předpisy. • Průmyslové napájecí zdroje jsou zařízeními I.třídy podle normy EN-60950, vždy musí být připojeny k energetické síti v které je jako ochrana proti úrazu elektrickým proudem použito uzemnění. • Jakékoliv zásahy do zdroje smí provádět pouze autorizovaný servis, v opačném případě zaniká záruka a výrobce ani dodavatel nezodpovídá za případné škody na majetku a zdraví takovým zdrojem způsobených. • Je nutné dodržet všechny výrobcem specifikované podmínky pro provoz (vstupní napětí, výkonové/proudové zatížení, relativní vlhkost bez kondenzace, teplotu, cirkulaci vzduchu pro chlazení, apod.)