Cena s DPH: včetně všech poplatků
Cena bez DPH:
Výrobce:ACER
Záruka:24
P/N:NH.QZCEC.005
ks
Acer Predator Helios Neo 16S AI (PHN16S-71-90DZ) * 5. generace AeroBlade™ 3D * NVIDIA G-SYNC™ * podsvícené logo Operační systém: ESHELL Linux (Boot-up only) Procesor: Intel Core Ultra 9 275HX (24 jader - 8P + 16E, 24 vláken, P-core 2,7/5,4 GHz, E-core 2,1/4,6 GHz, 36 MB cache) NPU: Intel® AI Boost (až 13 TOPS) Paměť: 2x 32GB DDR5-6400 Pevný disk: 1024GB PCIe NVMe SED SSD PMP4 Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: microSD Displej: 16'' WQXGA (2560x1600) 16:10 lesklý OLED, 60-240Hz, DCI-P3 100%, 400 nitů, podpora HDR True black 500, TÜV Low blue/Eyesafe Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 Ti, 12GB GDDR7 Audio: 2x reproduktor, DTS® X: Ultra Audio, 2x mikrofon Webkamera: FHD IR USB TNR Polohovací zařízení: Touchpad Podsvícená klávesnice: 4zónová RGB Numerická klávesnice: ano Síť: 5GbE Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO Killer 1675i + BT 5.4 LE Audio) Porty USB: * 1x USB typu C s podporou: USB 3.2 Gen 2 (až 10 Gb/s)/DisplayPort přes USB-C/nabíjení přes USB 5 V, 3 A/DC-in 20 V, 90/100 W * 1x USB typu C s podporou: USB 3.2 Gen 2 (až 10 Gb/s)/DisplayPort přes USB-C/nabíjení přes USB 5 V, 3 A/DC-in 20 V, 90 W * 2x USB 3.2 Gen 2 * 1x USB 3.2 Gen 1 Další porty: * 1x RJ-45 (5G Ethernet) * 1x HDMI 2.1 * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x napájecí konektor * 1x bezpečnostní slot Kensington * 1x čtečka microSD karet Baterie: 76Wh Li-ion Napájení: 5,5mm, 230W AC adaptér Barva: černá (Abyssal black) Hmotnost: 2,3kg Záruka: 2 roky