Acer Predator Helios Neo 14/PHN14-71-90FS/U9-285H/14,5''/2560x1600/32GB/1TB/RTX 5070/W11H/Black/2R
Cena s DPH: včetně všech poplatků
Cena bez DPH:
Výrobce:ACER
Záruka:24
P/N:NH.QUWEC.001
ks
Acer Predator Helios Neo 14 AI (PHN14-71-90FS) * PredatorSense App * Dual fan with 1x 5th Gen AeroBlade™ 3D fan + liquid metal thermal grease * klávesa Copilot Operační systém: Windows 11 Home Procesor: Intel Core Ultra 9 285H (16 jader - 6P + 8E + 2LPE, 16 vláken, P-core 2,9/5,4 GHz, E-core 2,7/4,5 GHz, LPE-core 1,0/2,5 GHz, 24 MB cache) NPU: Intel® AI Boost (až 13 TOPS) Paměť: 32GB LPDDR5X na desce Pevný disk: 1024GB PCIe NVMe SED SSD PMP4 Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: microSD Displej: 14,5'' WQXGA (2560x1600) 16:10 antireflexní IPS, 165Hz, sRGB 100%, 400 nitů, podpora DDS Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5070, 8GB GDDR7 Audio: 2x reproduktor, DTS® X: Ultra audio, 2x mikrofon Web kamera: FHD IR USB TNR Polohovací zařízení: Precision Touchpad Numerická klávesnice: ne Podsvícení klávesnice: 3zónové RGB Síť: ne Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E 802.11ax 2x2 CNVi Killer 1675i + BT 5.3) Porty USB: * 2x USB-C™: USB 3.2 Gen2 (až 10Gb/s)/DisplayPort/USB nabíjení 5V, 3A/DC-in 20V, 90W * 2x USB 3.2 Gen2 Další porty: * 1x HDMI 2.1 * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x napájecí konektor * 1x bezpečnostní slot Kensington Baterie: 76Wh, Li-ion Napájení: 230W, 5,5mm AC Barva: černá (Abyssal Black) Rozměry: 323,9x254,7x20,8mm Hmotnost: 1,9kg Záruka: 2 roky